KONST / Litografier / Färglitografi 15243332
nr 1524 3332
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 47/100. Färglitografi, bildmått: 47x36 cm, yttermått inklusive ram: 66x51 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 27 februari 2023
kl 18:49:57
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)